USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Hotel Atlantico Buzios Convention

ex. Hotel Atlantico Buzios Convention & Resort

Rezerwacja online
2026-08-03
2026-08-04

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Hotel Atlantico Buzios Convention 3*

 Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

 Parking

Usługa parkowania

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen kryty

Basen zewnętrzny

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Piesza turystyka

Stoły bilardowe

Tenis stołowy

 Spa i relaks

Centrum spa i zdrowotne

Łaźnia parowa

Zabiegi kosmetyczne

Masaż

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Zaplecze konferencyjne

Centrum biznesowe


Położony w dzielnicy Humaita, Hotel Atlantico Buzios Convention oferuje parking na terenie. Lokalne zabytki, w tym Plaża Armacao i Juscelino Kubitschek statue, znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Plaża Geriba leży 4 km od hotelu, a Kamienna Ulica znajduje się w 950 metrach. W tym hotelu znajdziesz się maksymalnie 11 min piechotą od Praia do Canto. Miłośnicy przyrody docenią bliskość Lagoa dos Ossos, który znajduje się w 650 metrach. Plaża Ferradura leży około 25 min spacerem od obiektu.

Niektóre pokoje w Atlantico Buzios Convention wyposażone są w dopasowany termostat, centralne ogrzewanie i zestaw do prasowania, a także takie udogodnienia, jak minibar i czajnik elektryczny. Te klimatyzowane pokoje obejmują balkon i garderobę. Goście mogą również podziwiać widoki na miasto.

Serwująca szeroki wybór dań restauracja O Barco znajdują się w małej odległości od 3-gwiazdkowego obiektu.

  • Lokalne atrakcje
  • Gerobá Lagoon
    3,8 km
  • Stones Road
    900 m
  • Turtle Beach
    2,6 km
  • Ferradura Lagoon
    1,4 km
  • Bus Central Station
    1,2 km
  • Brava Beach
    1 km
  • Lagoinha Beach
    2,1 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Umberto Modiano
    12 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Ochrona
  • Przechowalnia bagażu
  • Pomieszczenie z szafkami
  • Winda
  • Fryzjer
  • Kawiarnia
  • Gaśnice
  • Karta dostępu
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Śniadanie w pokoju
  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie

Usługi rekreacyjne

  • Basen kryty
  • Basen zewnętrzny
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Ogród
  • Centrum spa i zdrowotne
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Zabiegi kosmetyczne
  • Masaż
  • Centrum fitness
  • Piesza turystyka
  • Stoły bilardowe
  • Tenis stołowy

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Usługa parkowania
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Pierwszy drink za darmo
  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
  • Faks/kserokopiarka

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Przebieralnia
  • Meble ogrodowe
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Menu dla dzieci
  • Basen dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Klub dziecięcy
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 12:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Hotel Atlantico Buzios Convention?

    Podróż od Hotel Atlantico Buzios Convention do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • Które lotnisko jest najbliżej 3-gwiazdkowego Hotel Atlantico Buzios Convention?

    Odległość pomiędzy lotniskiem Umberto Modiano a 3-gwiazdkowym Hotel Atlantico Buzios Convention wynosi 5 km.
  • Jak możemy dostać się do Hotel Atlantico Buzios Convention z lotniska?

    Goście Hotel Atlantico Buzios Convention mogą zamówić autobus wahadłowy. Zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia szczegółów.
  • Czy na terenie 3-gwiazdkowego Hotel Atlantico Buzios Convention jest dostępny parking?

    Tak, 3-gwiazdkowy Hotel Atlantico Buzios Convention ma parking za darmo.
  • Czy śniadanie jest wliczone w ofercie pobytu w tym hotelu?

    Tak, bezpłatne śniadanie w formie bufetu może być w cenie pokoju w niektórych ofertach hotelu. Pamiętaj, aby potwierdzić te informacje w tym hotelu.
  • Jaki jest koszt noclegu w Hotel Atlantico Buzios Convention?

    3-gwiazdkowe hotele w dzielnicy Humaita oferują średnią stawkę za noc w wysokości 88 $. Nocleg w Hotel Atlantico Buzios Convention jest o 20 $ tańszy niż średnia miejska i kosztuje jedynie 68 $.
  • 🛀

    Czy w tym hotelu oferują się zabiegi spa?

    Goście tego hotelu mogą odpocząć podczas masażu a także zwiedzić centrum wellness oferujących fryzjera i usługi spa.
  • Jaki rodzaj basenu oferuje Hotel Atlantico Buzios Convention?

    Kryty basen jest dostępny w Hotel Atlantico Buzios Convention.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-03
2026-08-04

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel Atlantico Buzios Convention, Brazylia

Estrada Da Usina, S/N, Búzios, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved